Başkanlarımız

Kuruluşumuzdan günümüze kadar Dernek Yönetim Kurulu Başkanlarımız ve Dönemleri

Zeki KASAPOĞLU ( YDO’32)

Kurucu Üye

Mayıs 1959 – 06.08.1960

Hadi ÇAKMAKÇI

Haziran 1963 – 27.06.19964

Şefik GOGEN (YDO’22)

27.06.1964 – Haziran 1965

Ferit BİREN (YDO’51)

1965 – 1966

1968 – 1969

20.05.1970 – 21.06.1971

Fikret BİRTÜRK (YDO’49)

21.06.1971 – 09.08.1971

Gündüz AYBAY (YDO’53)

12.10.1971 – 19.05.1972

07.03.1985 – 28.03.1986

30.10.1986 – 11.04.1990

Tevfik DUNBAY (YDO’48)

09.05.1972 – 05.01.1973

Burhanettin ÖZBİLEN (YDO’48)

05.01.1973 – 12.04.1973

Ziya TURAN (YDO’44)

12.04.1973 – 17.11.1975

12.05.1978 – 15.07.1980

Refik AKDOĞAN (YDO’48)

17.11.1975 – 02.11.1976

Muhsin YENİOCAK (YDO’61)

15.07.1980 – 18.06.1981

03.04.1984 – 06.02.1985

Ayhan İNCE (YDO’60)

19.06.1981 – 03.04.1984

Zekai YAZICI (YDO’61)

28.03.1986 – 30.10.1986

Yılmaz TİRYAKİGİL (YDO’60)

11.04.1990 – 29.05.1991

Necmettin AKTEN (YDO’65)

29.05.1991 – 11.04.1992

13.04.1992 – 04.04.1994

M. Alev TUNÇ (YDO’77)

04.04.1994 – 18.04.1996

İlhan KURTULUŞ (YDO’61)

28.04.1998 – 06.11.1998

Can KIRAÇ (YDO’77)

19.04.1996 – 04.03.1998

06.11.1998 – 23.03.2000

20.03.2004 – 24.03.2006

Saim SİVRİ (YDO’76)

25.03.2000 – 25.03.2002

30.03.2002 – 18.03.2004

Ömer SALCI (YDO’77)

03.04.2006 – 03.05.2009

Cengiz KARABÜBER (YDO’92)

04.05.2009 - 28.04.2012
08.05.2012 - 12.04.2014
M. Birol BAYRAKDAR (YDO’77)
12.04.2014 -07.04.2018
İ. Arif BOSTAN (YDO’92)
10.04.2018